Aplikační technika


Postřikovače


Postřikovače jsou ideální volbou pro aplikaci našich přípravků. Jsou odolné vůči kyselým či alkalickým přípravkům a horké vodě. Nabízíme je od mechanických postřikovačů, až po tlakové, lišící se velikostí objemu.Dvojčinná pumpa Mercury Pro+ 1l

Nejmenší ruční postřikovač vybavený vitonovými díly, které umožňují použití i agresivnějších čisticích prostředků a regulovatelnou tryskou.

Obsah: 1 litr
Hmotnost: 0,18 kg
Výška: 35 cm

Dvojčinná pumpa

Ruční postřikovač Venus Pro+ 1,0 l

Ruční tlakový postřikovač Venus Pro+ je vybavený vitonovými prvky a nastavitelnou tryskou. Vitonový materiál umožňuje i použití agresivnějších chemických látek.

Obsah: 1 litr
Hmotnost: 0,50 kg
Výška: 33 cm

Doporučujeme!

Ruční postřikovač

Ruční postřikovač Orion Pro+ 6l

Postřikovače Orion Pro+ obsahují vitonové těsnění, bezpečnostní pojistku, manometr a rozprašovací koncovku regulující kapalinu od mlhy po soustředěný proud. Vitonové těsnění nereaguje s agresivními chemickými prostředky.

Obsah: 6 l
Hmotnost: 2,3 kg
Výška: 64 cm

Ruční postřikovač Orion Pro+ 6l


ČerpadlaRuční plastové čerpadlo SP14

Univerzální plastové čerpadlo pro čerpání nafty, petroleje, lehkých olejů, chemikálií, vody z nádržek do hloubky 410 mm. Čerpadlo je ve vrchní části opatřeno čerpacím balónkem, výdejní pružnou plastovou hadicí dl. 534 mm, ohebnou sací trubkou dl. 410 mm.

Hmotnost: 0,35 kg

Čerpadlo SP 14

Ruční plastové čerpadlo SP25

Univerzální plastové čerpadlo pro čerpání nafty, petroleje, lehkých olejů, chemikálií, vody z nádržek sudů do hloubky 940 mm. Čerpadlo je ve vrchní části opatřeno čerpací rukojetí, výdejní pružnou plastovou hadicí dl. 1245 mm, adaptérem se závitem R2 pro instalaci na sud či nádržky 20 l100 l200 l a pevnou plastovou sací trubkou dl. 940 mm. Kapacita 30 l/min.

Hmotnost: 0,35 kg

Čerpadlo SP 25